مشخصات اصلی


قیمت: 75000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


پیشگیری و درمان تصلب شرائین، تقویت سلامت قلب، خارج کننده اخلاط و بلغم از بدن و افزاینده ترشح ادرار، تحلیل برنده گازهای روده، مسکن دردهای روماتیسمی و آرتروز، تقویت کننده نیروی جنسی و افزاینده اسپرم و …

وزن: 500 گرم


برای پوست، مو و ناخن مفید است

دانه های گلرنگ و روغن آن غنی از ویتامین ای و اسیدهای چرب اشباع نشده، دو ترکیب مهم برای مراقبت از پوست و مو هستند. روغن حاصل از دانه های گلرنگ را می توان مستقیما روی ناخن ها مالید تا رشد را تحریک کرده و پوست اطراف ناخن را مرطوب کند. همچنین می توان آن را روی پوست سر قرار داد تا پوست را تغذیه و موهای آسیب دیده را ترمیم کند و زیبایی و درخشندگی خاصی به موها بخشد.

عالی برای کاهش چربی شکم

طبق چندین مطالعه، مصرف روزانه مقادیر کم، حدود 2-1 قاشق غذاخوری روغن یا تخم گلرنگ منجر به کاهش قابل توجه چربی شکم در زنان پس از یائسگی شد.

عوارض جانبی و موارد منع مصرف تخم گلرنگ

گزارش هایی از واکنش های آلرژیک به روغن و تخم گلرنگ گزارش شده است. اگر شک دارید که به گلرنگ حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید تا زمانی که به متخصص مراجعه کرده و آزمایش خارش پوست یا معاینه دیگر را انجام دهید تا بفهمید آیا واقعا به این گیاه حساسیت دارید یا خیر.

همچنین، طبق تحقیقات در حال انجام، زنان باردار باید از مصرف تخم گلرنگ، گل و روغن خودداری کنند زیرا ممکن است جریان خون را در رحم افزایش دهند و احتمالا منجر به سقط جنین شوند.برچسب ها: بذر گلرنگ چیستخریدخرید آنلاینخرید اینترنتیخرید گلرنگخرید گیاهان داروییخواص بذر گلرنگداروهای گیاهیعطاری آنلاینعطاری اینترنتیفروش بذر گل ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط