مشخصات اصلی


قیمت: 65000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


می­‌تواند از آلزایمر پیشگیری کرده و حتی آن را درمان نماید. تحقیقات نشان داده است که اکسید شدن و التهاب هر دو در پیشگیری از آلزایمر نقش دارند. کورکومین زردچوبه نیز چون هم خاصیت ضد التهابی و هم خاصیت آنتی اکسیدانی دارد می­‌تواند در پیشگیری از این بیماری نقش به سزایی داشته باشد. از طرفی چون بیماری آلزایمر به علت رسوب کردن پروتئین‌هایی که به آن ها پلاک های آمیلوئید گفته می­‌شود، ایجاد می­‌شود، کورکومین می­‌تواند این پلاک ها را نابود کرده و آلزایمر را درمان نماید.

از پیری و بیماری­ هایی که مرتبط با آن هستند جلوگیری می­‌نماید. همانطور که پیشتر بیان شد چون زردچوبه می­‌تواند از بیماری­ های قلبی، آلزایمر و سرطان جلوگیری نماید، بنابراین می­‌تواند روند پیری را کندتر کرده و منجر به افزایش طول عمر شود.

درمان افسردگی، درمان آرتروز، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش دیابت، کاهش قند خون از طریق افزایش ترشح انسولین، تنظیم سطح کلسترول، التیام زخم ها، بهبود عملکرد دستگاه گوارش، کنترل وزن، درخشان کردن پوست از طریق مبارزه با رادیکال های آزاد، افزایش کلاژن سازی، درمان جوش و آکنه، از بین بردن چین و چروک پوست، جلوگیری از سرطان پوست، درمان پوست چرب، پاک سازی پوست و ... از دیگر فواید زردچوبه برای بدن است. با مصرف قرص کورکوما می­‌توان از این خواص بهره­‌مند شد.برچسب ها: خرید کپسول زردچوبه , خواص کپسول زردچوبه , خرید کپسول زردچوبه صالی , خرید کپسول زردچوبه نیک دارو , محصولات نیک دارو , خرید کپسول زردچوبه خوراکی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط