مشخصات اصلی


قیمت: 67000 تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


نام محصول: زرنباد خشک نسابیده هندی

خواص: فرح بخش و مقوی اعصاب، ضد تهوع و قاعده آور، مسهل سودا و ادرارآور، ضد خفقان و خارج کننده گازهای روده، مسکن سرفه های مزمن و تصفیه کننده خون، تقویت کننده عمومی بدن و تحریک کننده نیروی جنسی و …

وزن: 100 گرم

خواص زرنباد

محققان به نقل از ابوريحان بيرونى، آن را برای تحليل بادهاى اندام هاى بدن و کاهش اشتفراغ و برای رفع بوى سير و پياز مناسب می دانند. همچنین آن را در درمان استسقا و بيماری هاى منجر به سقط جنين مفيد و آن را چاق كننده معرفی کرده اند.

  • اگر ضماد له شده آن را روى شكم بچه بیندازند براى کاهش تب مفید است.
  • در فیلیپین از جوشانده آن در موارد استعمال داخلى براى معالجه آسم استفاده می شود و جوشانده غلیظ آن را مانند روغن مالیدنى در مواضع روماتیسمى برای کاشه درد روماتیسم مفصلی مى مالند.
  • در پاپوآ گینه نو، این گیاه نقش مهمى در تمام مراسم و تشریفات مذهبى مردان دارد و زنان را عقیم مى كند.

نرکچور – بازرگانی سحاب غرب

دیگر خواص زرنباد

فرح آور و مقوى دل، دماغ، معده و براى افزایش نیروى جنسى مفید است. پادزهر سم جانوران سمى است و مدر است و قاعده آور و مسهل سودا مى باشد و براى سرفه سرد و بلغمى، خفقان، گاز و بادهاى رحم و درمان اسهال کودک و نوزادان مفید مى باشد. خوردن آن براى تحریک جنسى و در دهان نگه داشتن آن براى درد دندان نافع است.

توجه: زیاده روی در مصرف

زرنباد براى قلب مضر است و از این نظر باید با بنفشه خورده شود. مقدار خوراک آن از 2 تا 4  گرم است.برچسب ها: خرید زرنباد , خرید زرن باد , زرنباد , گیاه رزنباد , گیاه دارویی زرنباد , گیاه دارویی زرنباد عطاری , عکس زرنباد ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط