تماس با ما 09036552500 شربت گیاهی سکنجبین طبی بذوری نیاک

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


معرفی شربت سکنجبین بذوری نیاک

الگوی زندگی ناسالم ما هر روز ممکن است یکی از بخش‌های مهم بدن را تهدید کند. یکی از مهم‌ترین ارگان‌های بدن که در پی تغذیه ناسالم آسیب می‌بیند، کبد است. کبد بزرگترین ارگان بدن است که وظیفه سم زدایی و فرآوری چربی موجود در غذاها را به عهده دارد. از آنجا که مقداری از چربی غذاها همیشه در کبد ذخیره می‌شود، مصرف غذاهای چرب با روغن‌های ناسالم به مدت طولانی می‌تواند سبب ایجاد عارضه کبد چرب شود. عارضه‌ای که بسیاری از جوانان و میانسال های امروزی با آن درگیر هستند. خوشبختانه طب سنتی با داروهای گیاهی از جمله شربت سکنجبین بذوری برای کنترل کبد چرب به کمک ما می‌آید.

شربت سکنجبین بذوری نیاک با در اختیار داشتن عصاره‌های گیاهی مؤثر و مقوی کبد، می‌تواند عارضه‌هایی از جمله کبد چرب و سیروز کبدی را بهبود دهد.

خواص شربت سکنجبین بزوری نیاک

  • تقویت کبد
  • اثر عالی در درمان سیروزهای کبدی
  • مؤثر در بهبود کبد چرب
  • بازسازی بافت کبد
  • اثر مفید در پیشگیری از اختلالات کبدی

طرز تهیه شربت سکنجبین بذوری (ترکیبات)

شربت سکنجبین بذوری در واقع یک ترکیب گیاهی قدمت دار در طب سنتی است که در آن از ترکیب چند گیاه همراه با سکنجبین استفاده شده تا در نهایت یک داروی گیاهی مقوی معده حاصل شود. شرکت داروسازی نیاک از 11 گیاه پر خاصیت برای کبد همراه در کنار شربت سکنجبین استفاده کرده که ترکیبی از عرق کاسنی غلیظ رازیانه انیسون سرکه عسل و گل سرخ میباشدبرچسب ها: خرید سکنجبین بذوری , خواص سکنجبین بذوری , خرید سکنجبین بذوری نیاک , سکنجبین بذوری عکس , خرید شربت تصفیه کبد , خرید شربت نیاک بذوری ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط