مشخصات اصلی


قیمت: 73000 تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


خواستگاه هل کجاست؟

هل یک گیاه بومی کشور هندوستان است که در این کشور و گواتمالا به تولید می‌رسد. هل گواتمالا از جهت کیفیت به طور کلی یک سطح از هل هندوستان پایین‌تر است اما با توجه به شرایط و قیمت از طرفداران بسیاری برخوردار است.

انواع هل گواتمالا

هل گواتمالا در ۳ سطح متفات تولید می‌شود که هر کدام از آن‌ها دارای کیفیت متفاوتی است. این سطح بندی با عنوان هل‌های سری P شهرت دارد و در ۳ سطح P2، P1 و P3 دسته بندی می‌شود. هل سبز P1 از نظر اندازه درشت‌تر از نوع P2 و P3 است. به همین ترتیب که شماره بیشتر می‌شود اندازه هل هم کوچکتر می‌شود. این موضوع برای رنگ هل هم صدق می‌کند. هر چند که هل سبز P1 از نظر رنگ خوب است اما کیفیت رنگ آن به میزان هل درشت اکبر بنفش نمی‌رسد و نسبت به آن کمی زرد است.

هل سبز گواتمالا سری P1 از نظر درشتی ریز تر از اکبر بنفش است اما از نظر عطر و بو هم بسیار عالی است. همچنین پوسته این هل سالم بوده و درون آن پر است.

این هل را درون کارتن‌های ۵ کیلویی قرار می‌دهند. شرکت کاردکس یکی از شرکت‌هایی است که این هل را بسته بندی کرده و روانه بازار ایران می‌کند.

هل موجود در کارتن درون یک پلاستیک مشکی قرار داده شده که پلمپ است. اما این پلاستیک دارای منافذی است که موجب گردش هوا درون بسته بندی هل می‌شود. به این ترتیب رطوبت موجود درون هل گرفته شده و از فساد آن جلوگیری می‌شود.برچسب ها: هل گواتمالا , هل اکبر , هل ریز آسیابی , هل گواتمالایی , هل گواتمالا کاردکس , هل ام ال جی , هل سبز گواتمالا ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط