خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می خرید پرزگیر دوکاره ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق خرید قالب وردپرس خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون خرید لپ تاپ استوک
حذف در پنل کاربری [X]
259021811 محلول جوجوبا مرس

مشخصات اصلی


قیمت: 120000 تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


کارکرد داروی گیاهی کبد چرب_ شربت جوجوبا

عصاره گیاهی جوجوبا را می‌توان موثرترین داروی گیاهی برای درمان کبد چرب دانست. چرا که شربت جوجوبا از خواص و موادی تشکیل شده که قاتل چربی کبد است. اگر ردی از عوارض چربی و اختلال کبد در خود می‌بینید، در آینه نگاه می‌کنید و سپیدیِ چشم‌تان را زرد می‌بینید، کسالت، کرختی و گیجی مانع از انجام کارهای روزمره‌تان شده است، احساس ضعف می‌کنید، احتمالا به اختلالات کبدی دچار شده‌اید و این‌جاست که عصاره لیورتراپین دستتان را می‌گیرد.

ترکیبات داروی گیاهی کبد چرب_شربت لیورتراپین

عصاره گیاهی لیورتراپین یاجوجوبا ترکیبی از کَنگر فرنگی، ریشه کاسنی زرد، برگ خرفه و ریشه ختمی است که در یک چشم بر هم زدن عوارض چربیِ کبد را دور می‌کند و نشاط و سرزندگی را به شما باز می‌گرداند.

هرگاه صحبت از کبد چرب و تصفیه خون می‌شود، عالم و آدم دور هم جمع می‌شوند و نسخه‌ای بلندبالا از گیاهان دارویی و سبزیجات و انواع میوه‌ها می‌پیچند تا به خیال خود بیمار را یاری کنند. درحالی‌که عصاره لیورتراپین موثرترین گیاهان خوراکی و دارویی را تنها در یک بطری 250 گرمی همراه دارد.

شربت جوجوبا چکیده خرفه‌اش آنزیم‌های اصلی گلیکولیز و فرایند سنتز چربی را تنظیم می‌کند و کرختیِ ناشی از چربیِ کبد را با تامین انرژی بدن از بین می‌برد. با ریشه‌های کاسنی کلسترول مخرب را کاهش می‌دهد، از گسترش فشار خون جلوگیری می‌کند و عملکرد کبد را بهبود می‌بخشد.

با کنگر فرنگی‌اش آنتی‌اکسیدان می‌سازد، سموم را از کبد دور می‌سازد و سلول‌های آسیب‌دیده آن را ترمیم می‌کند. با ریشه گل ختمی ریتم گردش خون را مانند ریتم یک موسیقی گوش‌نواز افزایش می‌دهد.

خرید و نحوه مصرف شربت لیورتراپین یا جوجوبا برای درمان گیاهی کبد چرببرچسب ها: خرید جوجوبا , خرید محلول جوجوبا , خرید محلول گیاهی جوجوبا , خرید محلول جوجوبا هندی , خرید جوجوبا مرس , خرید محلول تقویت کبدی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط