تماس با ما 09036552500 پماد ویکس وکسولیان 30 گرمی

مشخصات اصلی


قیمت: 32000 تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


مزایای استفاده از ویکس وکسولیان :

پماد ویکسولیان می تواند کاربرد های متعدد و گسترده ای داشته باشد . از جمله :
  • این محصول می تواند برای انواع مشکلات عضلانی از جمله اسپاسم و گرفتگی ، رگ به رگ شدن ، کبودی ، فشار و خستگی ماهیچه ها کاربرد داشته باشد .
  • خواص این محصول علاوه بر ماهیچه ها ، برای استخوان و مفاصل نیز موثر بوده و مشکلاتی از جمله ارتروز ، درد های استخوان هایی همچون ستون فقرات را نیز بهبود بخشد .
  • افرادی که از درد های عصبی همچون مشکلات سیاتیک رنج می برند ، با کمک پماد ویکس می توانند این مشکل را برطرف نمایند
  • _ بیماری هایی همچون سرماخوردگی و انفولانزا ، معمولا سرفه هایی خشک را به همراه دارند که می تواند سینه درد و گلو درد را ایجاد کند . با زدن پماد روی این بخش ها و جذب مواد ان از طریق پوست ، سرفه ها و درد ناشی از ان بهبود پیدا می کند .
  • ترکیبات سازنده ویکس ، دارای سطوح مناسبی از چربی هستند . این مواد نه تنها بافت های عمقی از جمله ماهیچه ، بلکه بافت های سطحی پوست را نیز تقویت می کنند . در نتیجه می تواند عوارض پوستی از جمله خارش و اگزما ، ترک خوردگی و مشکلات پوستی را از بین ببرد . با این حال این میزان چربی و نوع ان در شدتی نیست که تا مدت طولانی روی پوست باقی بماند و روند تنفس سلولی را مختل کند . از این محصول می توان برای درمان ترک های پا و خشکی حاد پوست نیز استفاده کرد .
  • ترکیبات معطر گیاهی موجود در آن ، از نوع ارامبخش بوده و می تواند اثرات ارامبخشی را ایفا کند . استفاده از این پماد در هنگام شب ، می تواند علاوه بر نقش اروماتراپی ، گرفتگی بینی و راه تنفسی را باز کند . همچنین با توجه به نقش آرامبخش ایجاد شده ، میگرن های خفیف و سردرد نیز تا حدود زیادی بهبود پیدا می کنند
  • _ از طرف دیگر ، مشکلاتی همچون قارچ پوست نیز می تواند با کمک این محصول تحت درمان درآید .
  • دیگر قابلیت های ذکر شده برای این محصول عبارتند از درمان کبودی های ماهیچه ، جلوگیری از عفونت ، دفع حشرات مزاحم مثل پشه ، درمان زگیل ، ابرسانی پوست و حفظ طراوت پوست و … .

نحوه استفاده از ویکس وکسولیان :

ویکس وکسولیان به منظور جذب عمقی تر ، بهتر است روی پوست تمیز استفاده شود . بهترین زمان ، پس از استحمام است . مقدار مناسبی از ان را از درون قوطی برداشته و ان را روی پوست قرار دهید . یک لایه با ضخامت متوسط را روی پوست قرار داده و به ارامی ماساژ دهید . به محض شروع استفاده ، احساس گرما در محل ایجاد می شود .
به عنوان بخور ضد سینوزیت و بهبود سرماخوردگی موثر استبرچسب ها: خرید ویکس , خرید ویکس اصل , خرید پماد ویکس آلمانی , خرید پماد ویکس خارجی , خرید پماد ویکس ایرانی , ویکس ضد درد , خواص ویکس , خرید پماد ویکس اصل ایرانی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط