تماس با ما 09036552500 قرص گیاهی پروستینا مجوز دار 30 عددی

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


100 درصد طبیعی و گیاهی ترکیبات: عصاره دارو کدو، عصاره ریشه گزنه، عصاره میوه نخل دندانه اره ای، عصاره پوست پیجیوم، ویتامین E، ویتامین B6، روی

موارد مصرف

مفید برای پروستات و دستگاه ادراری تناسلی

مواد تشکیل دهنده

  • عصاره دانه کدو، عصاره ریشه گزنه، عصاره میوه نخل دندانه اره ای، عصاره پوست پیجیوم، ویتامین E ویتامین B6، روی

ماده موثره:

  • کوکوربیتن، فیتوسترول ها، اسکوالن، توکوفرول ها، استرول ها، تری ترین ها، فلاونوئیدها، اسیدهای چرب

مقدار و نحوه مصرف

روزانه ۲ عدد قرص مصرف شود.

تداخل دارویی

به دلیل اثرات بلوکه کنندگی استروژن، آندروژن وآلفا آدرنرژیک گیاه نخل دندانه اره ای، استفاده این دارو همزمان با هورمون ها، داروهای شبه هورمونی یا داروهای آدرنرژیک باید تنظیم شود.

شرایط منع مصرف

در صورت بروز واکنش های حساسیتی از مصرف دارو خودداری شود.

عوارض جانبی

با مصرف این فرآورده احتمال بروز اختلالات گوارشی (تحریک معده) و واکنش های آلرژیک وجود دارد.

مکانیسم اثر

ریشه گزنه باعث افزایش حجم ادرار، جریان ادرار و کاهش ادرار باقی مانده می شود. عصاره ریشه گزنه برای هایپرپلازی خوش خیم پروستات( BPH ) موثر می باشد. مواد موثره موجود در عصاره ریشه گزنه با اتصال به گلوبولین متصل شونده به هورمون جنسی (SHBG) مانع از اتصال آن به غده پروستات می شود. کافتویل اسید گزنه موجب مهار سنتز ۵ لیپواکسیژناز وابسته به الکوتوین می شود.

تخم کدو به منظور درمان مثانه تحریک پذیر و اختلالات دفع ادرار در مراحل و آدنوم پروستات استفاده می شود. کدو اختلالات مربوط به بزرگی پروستات را بدون اثر بر کاهش اندازه آن برطرف می نماید. همچنین آمار وئید(کوکوربیتاسین) کدو، حاوی دلتا ۷- استرول می باشد که یک ترکیب مشابه دی هیدروتستوسترون می باشد.

عصاره نخل دندانه اره ای این گیاه مانع اتصال دی هیدروتستوسترون (DHT) به گیرنده های سیتوزولی پروستات می شود، بنابراین از تجمع استروئیدهایی که می توانند منجر به هایپرپلازی خوش خیم پروستات شوند ممانعت به عمل می آورد. اثرات آنتی آندروژنی عصاره شامل مهار آنزیم های ۵ آلفاردوکتازو ۳-کتوستروئید ردوکتاز می باشد، که این آنزیم ها به ترتیما مسئول تبدیل تستوسترون به DHT وتبدیل DHT به یک ترکیب آندروژن هستند.

پیجیوم موجب مهار آنزیم ۵ ردوکتاز و اتصال دی هیدروتستوسترون به گیرنده های آندروژنی می شود. از طرفی موجب کاهش سطح تستوسترون و پرولاکتین می گردد (که موجب تحریک سنتز دی هیدروتستوسترون و تستوسترون می شود)، ترکیبات پیجیوم انتقال هسته ای گیرنده آندروژن و آنتی ژن اختصاصی پروستات را مهار می کند و نیز به صورت قابل توجهی موجب سرکوب انواع سلول های سرطان پروستات وابسته و غیر وابسته به آندروژن ها می شود. علاوه براین بسیاری از ویتامین ها و مواد شیمیایی شامل ویتامین E ،B6 و روی دارای فعالیت ضد سرطانی بوده و به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند.برچسب ها: خرید قرص پروستینا , خرید قرص گیاهی پروستینا , قرص پروستینا اصل , پرروستینا پروستات , قرص گیاهی پروستات , پروستات قرص گیاهی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط