تماس با ما 09036552500 قرص گیاهی سنالین ملین

مشخصات اصلی


قیمت: 61000 تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


فواید و خواص قرص سنالین 7.5

  • موثر در درمان یبوست‌های غیر انسدادی یا ساده
  • افزایش تحریک حرکات روده (6 تا 12 ساعت)
  • قیمت عالی در مقایسه با کارایی فوق‌العاده
  • برخورداری از ترکیبات گیاهی

ترکیبات تشکیل دهنده

مواد تشکیل دهنده قرص سینالین گیاهی گل دارو شامل عصاره خشک برگ سنا، پودر گل سرخ و پودر میوه رازیانه است که هر کدام اثر مطلوبی در درمان یبوست دارند و در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود.

برگ سنا: گیاه سنا از جمله مهم‌ترین، معروف‌ترین و پرکاربردترین گیاهان دارویی به شمار می‌رود که خواص درمانی شگفت‌انگیزی دارد. طبیعت این گیاه گرم و خشک است و مشهورترین کاربرد درمانی آن، کمک به بهبود یبوست می‌باشد. برگ سنا با تأثیرگذاری بر جداره‌های روده بزرگ موجب انقباض آن می‌گردد و پیامد این اتفاق، تشکیل مدفوع در دستگاه گوارش است. وجود 50 میلی گرم عصاره خشک برگ سنا (معادل 7.5 میلی گرم سنوزید B) در قرص ملین سنالین باعث شده تا این قرص اثر فوق‌العاده‌ای در درمان یبوست داشته باشد.

گل سرخ: این گیاه دارویی کاربردهای درمانی پرشماری دارد که از میان آن‌ها می‌توان به درمان یبوست به دلیل داشتن اثر ملین، کمک به هضم غذا و بهبود سلامت سیستم گوارش اشاره نمود.

رازیانه: یکی از آثار درمانی فوق‌العاده‌ی رازیانه، کمک به پاکسازی روده است. رازیانه به واسطه‌ی برخورداری از اثر و خواص ضد التهاب، در کاهش نشانه‌های یبوست اثر مطلوبی دارد و به همین دلیل از پودر میوه آن در قرص سنالین روکشدار گل دارو بهره‌ گرفته شده است.برچسب ها: خرید سنالین , خرید قرص سنالین , خرید قرص ملین سنالبین , خرید قرص گیاهی سنالین , خرید قرص گیاهی ملین سنالین , خرید کپسول سنالین ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط