تماس با ما 09036552500 روغن درخت چای جهان دارو 30 میلی

مشخصات اصلی


قیمت: 41000 تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


روغن درخت چای چیست؟

روغن درخت چای در واقع اسانس ضروری "Essential Oil" استحصال شده از برگ درخت چای هست که این گیاه یکی از درختان بومی کشور استرالیاست. این گیاه دارای برگ معطری هست که حاوی اسانس طبیعی درون خودش هست.

درخت چای به نام لاتین"Melaleuca alternifolia" در کوئینزلند و نیو ساوت ولزِ استرالیا یافت می شه و بومی این مناطق بحساب میاد. اولین بار این نام توسط کاشف بریتانیایی "کاپیتان جیمز کوک" ابداع شد. اگرچهMelaleuca alternifolia به عنوان درخت چای شناخته می شه، اما نباید اون رو با گیاهی که از برگ های اون برای تهیه چای سیاه، سبز و اولانگ استفاده می شه، اشتباه گرفت.

این اسانس دارای تاریخچه غنی هست که به دوران بومیان استرالیا برمی گرده. استرالیایی‌های بومی برگ‌های درخت چای رو خرد می‌کردند تا روغن اون استخراج بشه و اون رو برای درمان سرفه و سرماخوردگی استنشاق می‌کردند. همچنین از اون به صورت موضعی برای التیام پوست استفاده می کردند.

در طول جنگ جهانی دوم، سربازان استرالیایی این روغن را به دلیل اثربخشی اون در درمان زخم ها، در کیت کمک های اولیه خود حمل می کردند.

روغن درخت چای خالص یک اسانس و ضد عفونی کننده طبیعی بحساب میاد که به دلیل کیفیت خود شهرت جهانی داره. این روغن دارای خواص ضد عفونی کننده، ضد باکتری، ضد قارچی، ضد التهابی و ضد ویروسی هست.برچسب ها: خرید روغن درخت چای , خرید روغن درخت چای جهان , خرید روغن جای , خرید روغن درخت جای اصل , روغن تی تری اویل ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط