تماس با ما 09036552500 برگ خشک درخت بیدمشک 100 گرمی تمیز

مشخصات اصلی


قیمت: 35000 تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


طریقه مصرف برگ بیدمشک

غرغره,خوراکی (جوشانده/دم کرده/نوشیدنی)

فصل برداشت برگ بیدمشک

بهار

محصول مورد استفاده برگ بیدمشک

برگ

نام علمی برگ بیدمشک

Salix aegyptiaca, Salixcaprea

نام رایج انگلیسی برگ بیدمشک

Pussy willow

نام های دیگر برگ بیدمشک

بید مصری - بید طبری - شاه بید - گل بیدک - گربه بید - سوحر - سوگوت - صفصات - دارفشفشه - مشک فیک - مشبد - بهرامج - پیشی پیشی - خلاف بلخی - خلاف بان - وشع - بهرامه - مشک بید - فلابلخی

خانواده برگ بیدمشک

Salicaceae

نحوه مصرف درمانی برگ بیدمشک

-برای درمان بی اشتهایی پس از بیماری و نقاهت، خارش بدن و درد اعصاب ۵۰ گرم از آن را در یک لیتر آب به مدت دو دقیقه بجوشانید، بعد ۱۰ دقیقه دم کرده و آب آن را صاف و شیرین کنید و روزی سه فنجان به نوبت بنوشید.
- برای تنظیم پریود های زود به زود که همراه با خون زیاد است و درمان گال ۲۵ گرم از برگ را با همان اندازه پوست شاخه های دو ساله بیدمشک در یک لیتر آب خیس کنید، بعد ۱۰ دقیقه دم کنید و آب صاف کرده آن را روزی سه تا پنج فنجان به ترتیب بنوشید.
- اگر زالو در حلق کسی رفته و به حلق یا اطراف آن چسبیده باشد، می تواند با آب برگ تازه بیدمشک غرغره کند، زالو از عضو جدا شده و از حلق خارج خواهد شد.

خواص درمانی برگ بیدمشک

- برای بیرون آوردن زالو از حلق، تنظیم پریود های زود به زود که همراه با خون زیاد است و درمان بی اشتهایی پس از بیماری و نقاهت، خارش بدن، درد اعصاب و گال کاربرد دارد.برچسب ها: خرید برگ بیدمشک , خواص بیدمشک , خرید برگ بیدمشک خشک , خرید برگ خشک بیدمشک , خرید برگ بیدمشک و گل ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط