تماس با ما 09036552500 کپسول راوند بوعلی مجوز دار ضد سردرد

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


بوعلی سینا در کتاب قانون ذیل علاج سردرد به طور کلی آورده که: سردرد نیز مانند سایر بیماری ها باید انگیزه اش (علتش) قطع شود و ضد آن را در بر انداختنش به کار برد، علاوه بر این چیزهایی هست که در سردرد زدایی کمک می کند از قبیل کم خوردن، کم نوشیدن، خواب زیاد و ... (ولی باید از افراط در موارد ذکر شده اجتناب شود). از دیگر چیزهایی که می تواند ماده سردرد را پایین بکشند و درد سر را از بین ببرند، ماساژ پا است. اکثرا کسی که سردرد دارد و پایش را ماساژ می دهند به خواب می رود. در کتاب قرابادین کبیر آمده است داروی ساخته شده از ایاریج فیقرا، تربد، هلیله کابلی، ریوند چینی و مقل، سر را از رطوبات پاک کند و درد سر و شقیقه (میگرن) را زائل گرداند.
میوه گیاه هلیله مصرف دارویی دارد و دارویی ایده آل برای درمان نارسایی های هضم غذا است. دارای قابلیت ضد قارچی و ضد باکتریایی بوده و برای معالجه عفونت به کار می رود. جهت درمان زخم های دهان، عفونت معده، ورم معده، هپاتیت و بیماری های پوستی به کار می رود. برای کسانی که از نارسایی کبد، نداشتن اشتها، یبوست مزمن و اسهال رنج می برند، مفید است. قابلیت لینت بخشی و نرم کنندگی دارد و برای پاک کردن دستگاه گوارش به کار می رود.
ریوند چینی با نام ریواس و ریواند نیز شناخته می شود. ساقه ریواس خاصیت مسهلی دارد و برای درمان یبوست به کار می رود، از عصاره ریشه آن نیز برای درمان دیابت، نارحتی های کبد و معده، آبله و سرخجه استفاده می شود.برچسب ها: خرید راوند بوعلی , خواص راوند بوعلی , خرید راوند بوعلی دارو , خرید قرص راوند بوعلی , خرید قرص گیاهی راوند بوعلی , قرص ضد سردرد راوند ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط