تماس با ما 09036552500 پودر ساشه ای تیموسیپ ضد سرفه و گلودرد

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


تیموسیپ، یک فراروده گیاهی است. این فراورده گیاهی با کیفیت در راستای کمک به تسکین سرفه و کاهش التهاب در مجاری تنفسی فرموله شده است. تیموسیپ، در جعبه مقوایی 6 ساشه‌ای و به فرم پودر به بازار عرضه می‌شود. پودر تیموسیپ حاوی 200 میلی لیتر عصاره خشک آویشن در هر ساشه 10 گرمی است. تیموسیپ توسط شرکت نویا ویژن در ایران تولید می‌شود. تیموسیپ فاقد گلوتن بوده و برای بیماران سلیاکی نیز مناسب است. پودر تیموسیپ دارای طعم دلپذیر دارچین، است.

تیموسیپ چیست؟

تیموسیپ یک فراورده گیاهی به فرم ساشه است. ساشه تیموسیپ با عصاره آویشن، می‌تواند در کاهش سرفه‌های خلط دار، تسکین التهابات دستگاه تنفسی و به صورت کلی ضد عفونی کردن گلو اثرات مثبتی داشته باشد. تیموسیپ به واسطه اثرات مطلوبی که دارد، به عنوان داروی گیاهی ضد سرفه نیز معروف شده است.

ترکیبات تیموسیپ

پودر تیموسیپ دارای عصاره خشک گیاه آویشن است. هر ساشه تیموسیپ حاوی 200 میلی گرم عصاره آویشن بوده و می‌تواند به واسطه مواد موثره موجود در آویشن مانند تیمول در تسکین سرفه‌های خشک کمک کننده باشد و همچنین دوران نقاحت سرماخوردگی را تحمل‌پذیرتر نماید. علاوه بر این پودر دارچین موجود در این محصول می‌تواند به تسکین گلو درد و و کاهش علائم سرما خوردگی کمک کند.

سوالات پرتکرار

1- آیا تیموسیپ برای کودکان مناسب است؟

استفاده از پودر تیموسیپ در کودکان بالای 4 سال که مشکل خاصی نداشته باشند، منعی ندارد.

2- آیا پودر تیموسیپ در بارداری قابل استفاده است؟

مصرف پودر تیموسیپ در دوران بارداری صرفا با مشورت و تجویز پزشک مجاز است.برچسب ها: خرید تیموسیپ , خواص تیموسیپ , خرید ساشه تیموسیپ , خرید پودر تیموسیپ , خرید پودر تیموسیپ اصل , ساشه تیموسیپ ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط