مشخصات اصلی


قیمت: 20000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسیروغن خردل بسیار طبع گرمی دارد .

محرک

اسانس خردل یک محرک بسیار قوی بشمار می آید درست مثل روغن خردل. بخصوص در تحریک گردش خون، هضم و دفع موثر است. این روغن اگر برای مصرف خارجی و ماساژ به کار برود ، جهت تحریک گردش خون بسیار خوب است. اثرات آن را از رنگ قرمز پوست می توان متوجه شد. همچنین با تحریک ترشح شیره معده و صفرا از کبد روند هضم و گوارش را تحریک می کند.

ضدباکتری

این روغن و اسانس خواص ضد باکتری دارند و به مبارزه با عفونت های باکتریایی موجود در روده بزرگ ، دستگاه گوارش و سیستم تولید مثل وادراری می پردازد. حتی زمانیکه برای استعمال خارجی مورد استفاده قرار گیرد می تواند عفونت های پوستی را درمان کند.

ضدقارچ

این روغن بعنوان یک داروی ضدقارچ عمل می کند و این به علت حضور آلیل ایزوتیوسیانات است که مانع رشد قارچ شده و همچنین باعث مهار گسترش عفونت می گردد.

دفع حشرات

با استعمال این روغن حشرات و برخی از حیوانات کوچکتر را از نزدیک شدن به خود دفع می کنید. به همین دلیل از اسانس خردل بعنوان دفع کننده حشرات استفاده می گردد.

تقویت کننده مو

اثرات تقویت مو و حضور اسیدهای چرب نظیر اسید اولئیک و اسید لینولئیک در ترکیب با یکدیگر روغن خردل را جهت تقویت مو کارآمد می کنند. افزایش گردش خون در پوست سر در حالیکه اسیدهای چرب ریشه موها را تغذیه می کنند. بارها بارها گفته شده است که استفاده طولانی مدت از این روغن ممکن است سبب تغییر رنگ مو به قهوه ای گردد اما جهت تقویت مو و جلوگیری از ریزش آن بسیار مفید خواهد بود.

طبیعت گرم

طبیعت گرم این روغن باعث بروز خوش رویی و گرمی بدن می شود.این روغن سیستم های داخلی نظیر سیستم تنفسی را گرم کرده و از آن محافظت می کند بگونه ای که مانع تجمع خلط می شود. همچنین استعمال آن در فصل تابستان باعث گرم شدن بدن می گردد.

افزایش تعریق

زمانی که بصورت خوراکی یا برروی پوست از این روغن یا اسانس آن استفاده می کنید بدون شک میزان تعریق بدنتان افزایش پیدا می کند. در واقع غدد عرق را تحریک کرده و عرق بیشتری تولید شده و منافع سطح پوست بازتر می گردند. این ویژگی در کاهش درجه حرارت بدن و همچنین برای از بین بردن سموم ، نمک اضافی و آب از بدن مفید


برچسب ها: روغن خردل , روغن خردل اصل , ویژگی روعن خردل , روغن ضد درد , عکس روغن خردل , نهیه روغن خردل , روغن ضد سیاتیک ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط