مشخصات اصلی


قیمت: 22000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


کشور تولیدکننده: تایلند

این کرم برای تسکین دردهای ماهیچه ای و مفصلی قابل استفاده می باشد. موارد کاربرد آن برای دردهای آرتروز، کمر درد، کشش ماهیچه ای، کبودی، آسیب های ورزشی و رگ به رگ شدن می باشد.

ویژگی ها:

– بهبود دردهای مفصلی، رماتیسمی و کمر درد
– درمان صدمات و ضربه های ورزشی، پیچ خوردگی و رگ به رگ شدگی ها

– مناسب برای انواع شکستگی و خون مردگی ها

– ساخت کشور : تایلند

“کرم ضد دردهای مفصلی DISAAR” با اثرگذاری آگونیستی بر رسپتورهای کاپا اوپیوئید و نیز فعال سازی کانال هاییونی، خواص درمانی ضد درد موضعی خود را اعمال می نماید. این محصول از مواد اولیـه با پـایه گیاهی تولید شده، عاری از هرگونه سمیت و عوارض جانبی پس از مصرف می باشد. مکانیسم جذب وتسکین درد به صورت موضعی و در سطح پوست بوده و به همین علت هیچگونه جذب کبدی را در پــی نخواهد داشت. استفاده از روش سرما درمان به دلیل عدم وجود عوارض جانبی و عدم جذب کبدی به عنوان یکی از جدیدترین روش های تسکین درد در دنیا مورد تأیید پزشکان می باشد. “کرم ضد دردهای مفصلی DISAAR” به جهت نفوذپذیری ایده آل و جذب سریع و موضعی باعث تسکین سریع درد می شود، این محصول سال ها است به صورت های متنوع ژل، کرم، پماد،اسپری و انواع پد در تمام نقاط جهان در دسترس بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نحوه استفاده:

به مقدار کافی از کرم ضد دردهای مفصلی DISAARروی محل مورد نظر قرار داده تا جذب کامل ماساژ دهید( ۲ تا ۳ دقیقه) مکانیسم اثر صورت می پذیرد.کرم ضد دردهای مفصلی DISAAR به جهت نفوذ پذیری ایده آل و جذب سریع و موضعی و در نتیجه تسکین درد به عنوان جزء لاینفک از اقلام ضروری در کمک های اولیه شناسایی شده و سال هاست به صورت متنوع ژل، کرم، پماد، اسپری، انواع پد، درتمام نقاط جهان در دسترس بوده و مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم ضد دردهای مفصلی DISAARدر نتیجه مصرف به صورت موضعی هیچ گونه مسمومیتی ایجاد نمی نماید.


کرم ضد درد DISAAR گرم

موارد منــع مصرف:

حساسیت فردی به منتول

توصیــه ها:

بیش از ۳ تا ۴ بار در روز مصرف آن تکرار نگردد. از بانداژ نمودن گرم، اثردادن در جراحات باز، چشم، غشای مخاطی و استفاده هم زمان با فرآورده های گرمایشی و یا دستگاه های گرم کننده و بانداژ بسیار محکم پرهیز شود.

مصرف کرم ضد دردهای مفصلی DISAARدر دوران بارداری، شیردهی و کودکان زیر ۶ سال پس از مشاوره با پزشک صورت پذیرد.برچسب ها: dissar پماد , خرید پماد دیسار , خرید پماد گیاهی ضد درد , پماد درد مفاصل , پماد گیاهی ضد درد ارتروز , پماد ضد درد , پماد ضد درد روماتسیم ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط