مشخصات اصلی


قیمت: 10200 تومان

معرفی اجمالی محصول

منتازین

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


 • درمان اختلالات گوارشی
 • درمان علامتی سندروم روده تحریک پذیر IBS
 • کاهش علائم و التیام زخم معده و زخم های مزمن دوازدهه
 • قرص گیاهی منتازین در حساسیت و خارش گلو ، سرفه و به عنوان ضد نفخ بکار می رود . منتازین به شکل قرص جویدنی – مکیدنی ۵۰۰ میلی گرمی می باشد.

  داروی گیاهی منتازین حاوی روغن های فرار می باشد که دارای اثرات آنتی اسپاسمودیک و کاهش تونوس اسفنگتر تحتانی مری هستند که این روغن ها موجب تسهیل خروج گازها از معده می شوند. منتول موجود در اسانس نعناع در غلظت های کم به طور انتخابی انتهای اعصاب حسی مربوط به سرما را تحریک کرده بنابراین باعث احساس سرما می شود. به علاوه دارای اثرات ضد درد موضعی نیز می باشد. اثر ضد درد موضعی منتول علت احتمالی مصرف آن به عنوان داروی ضد سرفه می باشد. همچنین ترکیبات موجود در شیرین بیان، دارای اثرات نرم کننده و خلط آور نیز می باشند.

  موارد مصرف :

  درمان اختلالات گوارشی مانند سوزش سر دل سوء هاضمه نفخ و باد شکم

  درمان علامتی سندروم روده تحریک پذیر

  کاهش علائم و التیام زخم معده و زخم های مزمن دوازدهه

  عوارض جانبی و هشدارها:

  این دارو اگر به اندازه و در زمان معین مصرف شود، عوارض جانبی خاصی نداره اما اگر در مصرف آن زیاده روی کنید، امکان برهم خوردن تعادل الکترولیت ها، افزایش فشار خون و همچنین بدتر شدن رفلاکس مری – معده و سوزش سر دل نیز وجود دارد.برچسب ها: خرید قرص گیاهی منتازین بلیستر , خرید قرص گیاهی منتازین , خرید قرص منتازین , خرید قرص منتازین اصلی , خرید قرص منتازین اب ماسویه , تقویتی معده , قرص شیری ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط