مشخصات اصلی


قیمت: 20000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


بدن برای دفع اجسام خارجی و ترشحات اضافی و پاک کردن مجرای تنفسی از سرفه به عنوان یک واکنش دفاعی بهره می برد. با وجود اینکه سرفه در پاکسازی بدن از عفونت و محرک ها نقش بسیار زیادی دارد، اما سرفه کردن مداوم می تواند آزار دهنده باشد. جهت درمان سرفه باید به علت و منشا آن توجه شود. دلایل احتمالی سرفه می تواند شامل موارد زیر باید:

✅ آلرژی و حساسیت ها

✅ عفونت

✅ ریفلاکس معده

استفاده از داروها و فرآورده های گیاهی می تواند گزینه ای مناسب جهت درمان سرفه باشد. شرکت داروسازی نیاک در این زمینه محصولی به نام کپسول زنیان مرکب تولید کرده است که دارای خاصیت ضد سرفه و ضر نفخ است. استفاده از کپسول زنیان مرکب نیاک می تواند موجب بهبود سرفه های خشک، سرفه های حساسیتی و سرفه های با منشاء نامشخص گردد.

ترکیبات موجود در کپسول زنیان مرکب از رفلاکس معده (بیماری GERD) جلوگیری کرده و به این ترتیب سرفه های ناشی از اسید معده را به طور موثری کاهش می دهد. این فرآورده گیاهی همچنین دارای ترکیبات ضد نفخ است که در درمان مواردی چون ورم معده و روده موثر است.

موارد مصرف کپسول زنیان مرکب نیاک

وجود ترکیبات ضد نفخ و محافظ معده باعث می شود این فرآورده در مشکلاتی مانند ورم معده و روده، نفخ، احساس پری و رفلاکس معده موثر باشد.

برطرف کننده سرفه های خشک

سرفه های حساسیتی

سرفه با منشا نامشخص

ترکیبات کپسول زنیان مرکب

زنیان و آویشن شیرازی حاوی مقادیر قابل توجهی تیمول و کارواکرول هستند که باعث افزایش ترشح موکوس و صفرا و آنزیم های گوارشی می شوند که در نهایت به بهبود فعالیت گوارشی و جلوگیری از ایجاد زخم گوارشی می انجامد. همچنین این مواد موثره خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ دارند و در مطالعه ای اثر مناسبی علیه هلیکوباکتر پیلوری از خود نشان دادند.

در تحقیقی اثرات آنتی کولینرژیک عصاره زنیان بررسی شد و مشاهده شد که مواد موجود در عصاره می تواند به صورت آنتاگونیست رقابتی بر گیرنده های استیل کولین عمل کند و باعث کاهش اسپاسم روده ای شود. همچنین این گیاه به همراه آویشن در برخی مطالعات خاصیت برونکودیلاتوری و آنتی هیستامینی از خود بروز داده و در مشکلات تنفسی و سرفه می تواند مورد استفاده قرار گیرد

✅ زنیان: زنیان یک گیاه دارویی معطر می باشد که از میوه و ریشه آن در طب سنتی برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. این گیاه ضد اسپاسم و بادشکن بوده و به درمان بیماری های معده، کبد و ناراحتی گلو و سرفه کمک می کند. زنیان منبعی غنی از تیمول (Thymol) می باشد که ضد عفونی کننده بوده و در بهبود سرفه موثر است.

✅ آویشن شیرازی: آویشن شیرازی گیاه دارویی دیگری می باشد که در تهیه کپسول زنیان مرکب به کار رفته است. این گیاه که حاوی ویتامین های A، B و E می باشد، معده را تقویت کرده و خواص ضد سرفه و گرفتگی گلو دارد.

✅ سیاه دانه

✅ مصطکی

✅ عسل تصفیه شده

روش مصرف کپسول زنیان مرکب

در صورتی که از کپسول زنیان مرکب نیاک به منظور رفع سرفه استفاده می کنید، می بایست ۳ تا ۴ بار در طول روز و هر بار یک کپسول را مصرف نمایید.

جهت درمان بیماری ها و مشکلات گوارشی، پس از هر وعده غذایی یک عدد کپسول زنیان مرکب را مصرف نمایید.

جهت دفع بلغم یک تا دو کپسول صبح ناشتا، و یک تا دو کپسول قبل از خواب مصرف شود.

بدیهی است در صورتی که پزشک معالج شما روش مصرف دیگری را تعیین کرده است، لازم است طبق نظر ایشان عمل نمایید.

موارد منع مصرف کپسول زنیان مرکب

در صورت وجود حساسیت به هر یک از اجزا از مصرف دارو خودداری شود.

در دوران بارداری به دلیل وجود گیاهانی همچون زنیان وآویشن شیرازی به دلیل داشتن تیمول فراوان، توصیه نمی شود.

در دوران شیردهی، طبق نظر پزشک معالج مصرف شود. ممکن است باعث تغییر در طعم شیر شود.

تداخلات دارویی

تا کنون تداخل خاصی از مصرف این فرآورده و گیاهان مورد استفاده آن با سایر ترکیبات گزارش نشده است.برچسب ها: خرید کپسول زنیان پلاس , کپسول زنیان مرکب , خرید کپسول زنیان مرکب , خواص کپسول خالی , خرید کپسول نارنجی , خرید کپسول های نیاک , خرید داروی ضد سرفه , خرید ش ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط