مشخصات اصلی


قیمت: 26000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


موارد مصرف:

برای اولسر پپتیک (زخم معده) و گاستریت (ورم معده) هیاتال هرنی توصیه می گردد.

مقدار و طریقه مصرف:

پس از هر وعده غذا ۲ عدد قرص میل گردد. در موارد شدید و حاد از بیماری، می توان دُز مصرف را در هر ۸ ساعت تا ۳ عدد افزایش داد تا اثر مطلوب بدست آید.

عوارض جانبی:

بالا بردن فشار خون، افزایش تیتر قند خون در مصارف دراز مدت قابل پیش بینی است.

موارد منع مصرف:

در اواخر دوران بارداری و افرادی که فشار خون غیر قابل کنترل و بالایی دارند توصیه نمی‌گردد. افراد دیابتی در مصارف دراز مدت به پزشک معالج

اثرفارماکولوژیک دارو از منظر مبانی طب سنتی:

معدل گرید فرآورده در گرید یک گرمی و یک خشکی است. قرحه معده در اصطلاح طب سنتی ناشی از تأثیر پذیری جرم معده از اخلاط فاسد که در تماس زیاد با آن قرار دارند، ایجاد می شود و اساس درمان از بین بردن خلط فاسد و پانسمان کردن جرم معده می باشد که ترکیب هلسی علاوه بر دارا بودن درجه ی حرارت و رطوبت مناسب در مراحل درمان با تقویت لایه ی محافظ جرم معده، هم به عنوان پیش گیری کننده و هم درمان کننده عمل نموده و هم دارای قدرت ازبین برندگی خلط فاسد می باشد.

نکات قابل توصیه:

در مصرف همزمان فرآورده با مدرهای تیازیدی، مدرهای لوپ و مسهل های محرک مانند بیزاکودیل و برگ سنا پرهیز شود. بیماران دیابتی با مصرف انسولین و بیماران با فشار خون بالابا مشورت پزشک مصرف نمایند.

طول مدت درمان حداقل ۴ تا ۶ ماه می‌باشد.هیچگونه اثرات آنتاگونیستی با داروهای شیمیایی نداردبرچسب ها: خرید داروی زخم معده , خرید داروی گیاهی ضد زخم معده , خرید قرص گیاهی ضد درد معده , خرید قرص گیاهی ضد ورم معده , انتی اولسر , قرص انتی اولسر هلسی , قرص ورد ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط