مشخصات اصلی


قیمت: 51900 تومان

معرفی اجمالی محصول

موارد مصرف:

✅تقویت کلیه‌ها

✅ادرارآور

✅دفع سنگ ‌ریزه‌ها

✅ضدالتهاب و مسکن

تصور آن‌که یک داروی گیاهی مانند الحاجی در بازار عرضه شود که هم آبی بر آتش درد باشد، هم التهاب را آرام کند، هم سنگ‌ریزه‌ها را دَک کند و کلیه‌ها را قوی سازد برای آنان که از سنگ کلیه رنج می‌برند کمی دور از ذهن است اما از بختِ خوش واقعیت دارد.


سنگ کلیه انواع گوناگونی دارند اما با وجود این در یک چیز مشترک‌اند: همگی حاصل نمک‌های اسیدی‌اند و دردهای مهلکی در نواحی کمر و پهلو به وجود می‌آورند. داروی گیاهی الحاجی تاثیر عمده‌ای بر انواع این سنگ‌ها دارد؛ خواه بیماری سنگ کلیه یک میراث خانوادگی باشد و یا خواه از تغذیه ناهمگون ایجاد شود. فرقی نمی‌کند. داروی گیاهی الحاجی از ترکیب گیاهان خارشتر، خارخاسک و مُو بهره می‌برد. مصرف هر یک از این گیاهان می‌تواند گام موثری در تسکین دردهای کلیوی باشد.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


گیاه خارخاسک طبیعتی گرم و خشک و عصاره‌اش تاثیری شگفت‌انگیز در تسکین دردها و التهاب‌های شدید دارد اما این تنها خاصیت اعجاب‌انگیز خارخاسک نیست: این گیاهِ یک ساله کلیه را تقویت می‌کند و قولنج و عفونت را درمان می‌نماید. خارخاسک در تنظیم دفع ادرار موثر است و وظیفه تمیز کردن دستگاه ادرار را بر عهده می‌گیرد. گیاه خارشتر، علاوه بر این امتیازات، خاصیتی پیشگیرانه در ساخت و ساز سنگ کلیه و مثانه دارد. برگ مُو و یا همان برگ‌های انگور از اسید چرب امگا3 و آنتی‌اکسیدان‌ها برخوردار اند؛ همین دو عنصر از برگ مُو، درمانی برای التهاب‌ها و دردهای مزمن ساخته‌اند. همه این‌ها در مقطر گیاهی الحاجی دور هم جمع شده‌اند تا نه تنها به تقویت کردن کلیه‌ها بپردازند بلکه موجب افزایش ادرار، دفع سنگ‌های کلیه و تسکین‌دهنده دردها و التهاب‌های شدید شوند.

نحوه مصرف

الحاجی هرگز منعی برای مصرف ندارد. کافی است شما هر روز در سه نوبت و در هر نوبت سه قاشق از داروی گیاهی الحاجی مصرف کنید تا خیلی زود از شر دردهای کلیوی رها شوید.برچسب ها: خرید مقطر گیاهی الحاجی , خرید شربت الحاجی , خرید شربت ادرار آور , خرید شربت برای دفع سنگ کلیه , شربت دفع سنگ کلیه , خرید اینترنتی شربت الحاجی , خرید شرب ,

مشخصات فنی


تاریخ تولید1399/04
تاریخ انقضا1401/04
شرکت سازندهمرس دارو

فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط