مشخصات اصلی


قیمت: 59000 تومان

معرفی اجمالی محصول

کپسول گیاهی سیگل بوستان

اصل💯

کاملا گیاهی🌱

دارای 60عدد کپسول💊

کپسول لاغری سی گل بوستان یک داروی کاملا گیاهی💯 بوده که سالهاست در میان علاقمندان و دوستداران خود جایگاه ویژه ای دارد و تا کنون هیچ عارضه ای برای آن اثبات نشده است و در کنار چربی سوزی و کاهش اشتها میتواند یبوست را نیز رفع نماید

ترکیبات: زیره سیاه، رب ریوند چینی، هندوانه ابوجهل، تخم کرفس، تخم شوید و ...


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


ترکیبات قرص لاغری سی گل بوستان

قرص لاغری سی گل بوستان، یک داروی کاملا گیاهی بوده که اساس آن بر طب سنتی می باشد. مکانیزم اصلی این داروهای گیاهی بر پایه چربی سوزی و تقویت عملکرد سیستم گوارشی می باشد.

علاوه بر کاهش وزن که هدف اصلی استفاده از قرص سی گل بوستان می باشد، بهبود عملکرد کلی بدن، تقویت سیستم ایمنی و بهبود یا جلوگیری از بسیاری بیماری های دیگر نیز حاصل خواهد شد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

خواص عصاره آلوئه ورا


همه ما از خواص آلوئه ورا برای پوست آگاه هستیم. آلوئه ورا موجود در سی گل بوستان علاوه بر اینکه می تواند از آسیب های پوستی شما ( مانند شل شدگی، افتادگی و یا بروز چین و چروک) در هنگام کاهش وزن جلوگیری کند، خودش هم برای لاغری بسیار مفید است.

عصاره آلوئه ورای موجود در قرص سی گل بوستان مانند یک سم زدای طبیعی عمل می کند. این ترکیب، حاوی مقدار زیادی پلی ساکارید و آنتی اکسیدان می باشد که سیستم ایمنی را تقویت و از رشد و فعالیت رادیکال های آزاد در بدن جلوگیری می کند. در نتیجه یک بدن بدون سموم و آلودگی ها خواهید داشت.

علاوه بر پاکسازی عمومی بدن، آلوئه ورا تاثیرات مثبتی بر روی دستگاه گوارش از خود نشان می دهد. مصرف منظم عصاره آلوئه ورا باعث کاهش ریفلاکس معده، زخم معده و تنظیم حرکات روده می گردد. آلوئه ورا به عنوان یک ملین طبیعی نیز شناخته می شود و از بروز یبوست جلوگیری می کند. این موارد سوختن کالری ها را سریع تر و سرعت متابولیسم و سوخت وس از بدنی را افزایش می دهد.

علاوه بر این ویتامین D موجود در آلوئه ورا نقش مهمی در افزایش متابولیسم، ساخت چربی و جلوگیری از اشتهای کاذب دارد. هم چنین به دلیل کاهش سرعت جذب گلوکز در بدن سطح قند خون را کاهش می دهد که باعث جلوگیری از تجمع چربی در بدن می شود.

فیبرهای موجود در آلوئه ورا می تواند شما را تا مدت زیادی سیر نگه داشته و باعث کاهش اشتها شود که نقش مهمی در کاهش وزن و لاغری بازی می کند.

به طور کلی: مکانیزم لاغری با کمک آلوئه ورای موجود در سی گل بوستان از فرآیندهای زیر باعث کاهش وزن و لاغری می گردد:

✅سم زدایی بدن

✅کاهش اشتها

✅جلوگیری از تجمع چربی

✅بهبود فرآیند سیستم گوارشی، جلوگیری از نفخ و یبوست

✅افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن
خواص زیره سیاه

زیره سیاه که به عنوان زیره ایرانی نیز شناخته می شود یک تقویت کننده عالی برای سیستم گوارشی به شمار می آید. زیره باعث هضم بهتر و آسان تر غذا می شود و حرکت آن را در روده ها بهبود می بخشد. در نتیجه از ایجاد یبوست و مشکلات اضافه وزن آن جلوگیری می گردد.

هم چنین تحقیقات انجام شده نشان داده اند که زیره سیاه باعث افزایش متابولیسم و سوخت ساز بدن می شود. که در نتیجه آن کاهش توده های چربی و جلوگیری از انباشت آن ها را در پی خواهد داشت.

زیره سیاه برای عملکرد کبد نیز بسیار مناسب می باشد و علاوه بر پاکسازی و سم زدایی آن، هورمون ها و آنزیم های ترشح شده را تنظیم می کند. مصرف زیره سیاه برای افرادی که از کم کاری تیروئید رنج می برند مفید است و می تواند باعث کاهش وزن آن ها گردد.

فواید استفاده از خواص زیره سیاه موجود در سی گل بوستان برای لاغری:

✅افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن

✅چربی سوزی

✅بهبود سیستم گوارشی و نفخ و یبوست

✅پاکسازی کبد

✅درمان کم کاری تیروئید

خواص رب ریوند چینی


ریوند چینی یک گل بسیار بزرگ با پایه مخروطی و حالت گوشتی می باشد. همان طور که از اسم آن مشخص است بومی کشور چین می باشد اما در گذشته از طریق راه ابریشم به آسیای مرکزی نیز راه پیدا کرد. و اکنون در سراسر جهان به عنوان یک گیاه دارویی و یا یک ماده خوراکی در طبخ غذاها استفاده می شود.

رب ریوند چینی خاصیت کاهش دهنده چربی از خود نشان داده است. این گیاه دارویی که در کپسول سی گل بوستان نیز از آن استفاده شده است یک منبع مهم از فیبر می باشد و اثر کاهش توده های چربی دارد. هم چنین ریوند چینی با مهار اسکوالن اپوکسی دیاز در بدن بر روی کلسترول خون اثر می گذارد.

علاوه بر این فواید دیگری مانند ضد سرطانی بودن، بهبود سیستم گوارشی، ملین و ضد یبوست، بهبود نارسایی های کلیه، بهبود آلزایمر، خواص ضد میکروبی، مفید برای سلامت دندان ها و بسیاری موارد دیگر، برای استفاده از این گیاه ذکر شده است.

خواص هندوانه ابوجهل


هندوانه ابوجهل دارای ظاهری شبیه کدو و اندازه ای کوچکتر از هندوانه های معمولی می باشد که به آن خربزه روباه، کدوی تلخ و سیب تلخ نیز گفته می شود.

این میوه دارای طعم تلخی می باشد؛ اما به دلیل داشتن خواص دارویی فراوان از آن در طب سنتی بسیار استفاده می شود.

عمده ترین مزیت های استفاده از هندوانه ابوجهل:

✅کاهش قند خون و دیابت

✅درمان مشکلات گوارشی مانند یبوست، نفخ، مشکلات کیسه صفرا

✅چربی سوزی و کاهش وزن

✅پادزهر برای سم حشرات و خزندگانی مانند مار، عقرب و …

✅آنتی بیوتیک

✅مفید برای درمان سیاتیک، درمان مفاصل، واریس و نقرس

✅ضد سرطان

خواص تخم کرفس


تخم کرفس به دلیل داشتن مقدار زیادی آنتی اکسیدان، آنزیم های مفید، مواد معدنی ضروری و ویتامین هایی مانند اسید فولیک، پتاسیم، ویتامینB, C,K خواص بسیار زیادی برای سلامتی بدن دارد.

تخم کرفس حاوی مقدار زیادی فیبر می باشد که باعث بهبود فرآِیند هضم غذا، کاهش اشتها، چربی سوزی و در نتیجه لاغری می شود. علاوه بر این عملکرد مثبت این گیاه بر روی کارکرد نامنظم شکم، نفخ شکم، درد اسپاسم ماهیچه ها، تشنج، کاهش چربی و فشار خون نیز به اثبات رسیده است.

خواص تخم شوید


شوید گیاهی محبوب در بین خانواده های ایرانی می باشد که علاوه بر مصرف دارویی، در طبخ غذاها نیز از آن استفاده می شود. شوید سرشار از انواع معدنی مانند آهن، کلسیم و منیزیم، تانن، آنتی اکسیدان ها و ویتامین های مختلف می باشد. این گیاه محبوب برای درمان درد انواع بیماری های گوارشی مانند حالت تهوع، دل پیچه، یبوست و نفخ معده، سرطان، کم خونی، تقویت استخوان ها و دندان، ضد میکروبی و عفونت ها مفید می باشد.

طبق طب سنتی نوشیدن مقدار کافی آب همراه با عرق زیره و شوید می تواند علاوه بر پاکسازی بدن از چربی ها و مواد زائد میزان سوخت و ساز بدن و مصرف کالری را افزایش دهد و موجب لاغری گردد.

هم چنین تخم شوید در سی گل بوستان دارای مقدار زیادی فیبر می باشد که دارای کالری بسیار کم و چربی سوزی زیادی است. در نتیجه باعث کاهش توده های چربی در سراسر بدن می گردد.

خواص رازیانه در سی گل بوستان


رازیانه به کاهش نگهداری آب میان بافتی در بدن کمک زیادی می کند؛ از طرفی با افزایش متابولیسم بدن، باعث سوختن چربی ها، کاهش توده های چربی بدن و از بین رفتن سلولیت می شود. به دلیل فیبر بالای موجود در رازیانه سیستم گوارشی عملکرد بهتری دارد و از یبوست، نفخ و سایر مشکلات جلوگیری به عمل می آورد. هم چنین این فیبر فراوان باعث کاهش اشتها و جلوگیری از پرخوری های عصبی می گردد.

خواص لاک مغسول برای لاغری


لاک مغسول نوعی صمغ می باشد که از درخت خاصی در کشورهای شبیه اندونزی به دست می آید و خشک می گردد. این صمغ درختی که با نام های لاک نخود و دوس ( یا دوج) نیز شناخته می شود اثر خوبی بر چربی سوزی و کاهش توده های چربی دارد. به همین دلیل به طور گسترده در طب سنتی برای لاغری و کاهش وزن استفاده می گردد.

از این ماده طبیعی، برای سم زدایی بدن، درمان تورم تحال، سل و سرفه های زیاد، بیماری های انگلی، از بین بردن التهابات بدن، از بین بردن یبوست، درمان بیماری های قاعدگی، بهبود سرماخوردگی و درمان بیماری های کبدی نیز استفاده می شود.

خواص هلیله سیاه در سی گل بوستان


هلیله سیاه یک گیاه دارویی بومی کشور هند می باشد. هلیله سیاه به دلیل داشتن خواص زیاد به مادر گیاهان دارویی و هم چنین اکسیر طول عمر مشهور است.

مصرف هلیله سیاه در کپسول لاغری سی گل بوستان باعث چربی سوزی و دفع سموم بدن می گردد. پاکسازی کامل خون، هضم سریع غذا، کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز چربی ها فرآیندهایی هستند که با مصرف هلیله باعث لاغری و کاهش وزن می شود.

علاوه بر این خواص هلیله سیاه می تواند باعث درمان دیابت نوع دو، سفیدی مو، شوره سر، یبوست، کاهش اسید معده، زیبایی پوست، سفید شدن دندان ها، کاهش درد مفاصل، درمان میگرن و سردرد و بسیاری فواید دیگر گردد.

خواص هلیله زرد در کاهش وزن


هلیله زرد نوع دیگری از خانواده هلیله ها می باشد که مانند هلیله سیاه خواص زیادی دارد و باعث کاهش وزن و لاغری بدن می گردد.

هلیله زرد باعث بهبود سیستم گوارشی می شود و در نتیجه هضم غذا را ساده تر می کند. از بروز یبوست و نفخ معده جلوگیری و با پاکسازی کبد و تنظیم آنزیم های آن، کاهش وزن را به شما هدیه می دهد.

این گیاه، مقوی حواس پنج گانه می باشد و بر اساس طب سنتی اسلامی برای از بین بردن چاقی و اضافه وزن های ناشی از غلبه بلغم و صفرا در بدن بسیار مناسب می باشد. و به همین دلیل در سی گل بوستان نیز از آن استفاده شده است.

خواص گل محمدی


گل محمدی یکی از محبوب ترین گل ها در سراسر جهان می باشد که علاوه بر صنعت عطرسازی، در داروسازی، طب سنتی و پخت غذاها یا تهیه دمنوش ها نیز کاربرد دارد.

یکی از مهم ترین خواص گل محمدی که در تهیه سی گل بوستان نیز از آن استفاده شده است لاغری و کاهش وزن می باشد. گل محمدی با کمک مکانیزم های زیر در کاهش وزن و لاغری شما تاثیر می گذارد:

✅مبارزه با التهابات بدن به دلیل وجود آنتی اکسیدان های بالا

✅کاهش اشتها و مهار گرسنگی

✅افزایش قدرت گوارشی بدن، کمک به باکتری های خوب دستگاه گوارش و از بین بردن یبوست

✅از بین بردن سموم بدن و دفع مواد زائد

✅افزایش تقویت ایمنی بدن و کمک به کاهش وزن سالم و بی خطر
خواص درمانی کپسول سی گل بوستان

✅لاغری و کاهش وزن

✅کاهش توده های چربی بدن

✅کاهش اشتها و سرکوب پرخوری های عصبی

✅چربی سوزی قوی

✅افزایش سوخت و ساز بدن

✅تقویت کننده معده و سیستم گوارشی

✅از بین بردن یبوست و نفخ معده

✅تنظیم اختلالات دوره ماهیانه

✅بهبود عملکرد روده و اثنی عشر

✅درمان ترش کردن، ورم و سوزش معده

✅آرامش بخش

✅سرشار از مواد مغذی مانند ویتامین ها و مواد معدنی

✅دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی

✅مناسب برای پوست و مو

روش و طریقه مصرف کپسول سی گل بوستان


هفته اول: قبل از هر وعده غذایی ( حدود نیم ساعت) یک عدد کپسول را همراه با آب میل کنید.

از هفته دوم به بعد: تعداد کپسول های خود را به دو عدد قبل از هر وعده غذایی افزایش دهید (یعنی روزی ۶ عدد در یک روز)

این کار را تا رسیدن به وزن دلخواه ادامه دهید

✅برای نتیجه گیری بهتر می توانید قرص سی گل بوستان را با عرق زیره سیاه، کرفس و شوید میل کنید..برچسب ها: خرید قرص سی گل بوستان , خرید قرص لاغری , خرید قرص لاغری گیاهی , قرص سی گل بوستان پورشیا , خرید قرص سی گل بوستان پورشیا , خرید قرص سی گل بوستان اصلی ,

مشخصات فنی


تاریخ تولید2020/07
تاریخ انقضا2023/07

فیلم محصولپرسش و پاسخ


غلامحسین توفیقی1399/10/2 ساعت 11:45
سلام مدتی است ازقرص لاغری سی گل بوستان )پورشیا( استفاده می نمایم لاکن تغییری دروزن نشد ولی احساس سبکی دارم لذا جهت خرید به شماره تماس شما نیاز دارم لطفا مرحمت شود
یونس حیدری : 1399/10/11 ساعت 19:55
سلام بله قرص خوبی هست 09036552500 حیدری
ارسال پاسخ

ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط