مشخصات اصلی


قیمت: 8500 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی
مولکول هایی درون گیاه "نیکوتیانا" وجود دارند که توانایی از بین بردن باکتری ها و قارچ ها را دارند و قادرند با تشکیل ساختاری گیره مانند به درون غشای سلول های سرطانی نفوذ کنند."


نتایج تحقیقات تازه هم چنین نشان می دهند که این گیاه دارای خواص ضد سرطانی و حمله به سلول های سرطانی در بدن است. دکتر "مارک هولت" از انستیتوی علوم "ملبورن" استرالیا با اعلام این خبر افزوده است :"گام بعدی در تکمیل این پژوهش بررسی نقش عامل "ان دی وان" موجود در این گیاه است که می توان از آن در درمان سرطان استفاده کرد. این پزشک اظهار اطمینان کرده که می توان نتایج این بررسی را در درمان سرطان در انسان ها مورد استفاده قرار داد.

تنباکو یک گیاه همیشگی و بارور است .همچنین بر خلا ف غله و دیگر گیاه هان خوراکی احتمال اينکه یک گياه تنباکو وارد مجموعه مواد غذايي شود وجود ندارد و یا بسیار کم است.
یک زیست شناس مولکولی در دانشگاه مرکزی فلوریدا می گوید یک جریب (حدود چهار کیلومتر مربع) از زمینهای مهندسی ژنتیکی شده کشت تنباکو میتواند به مقدار کافی سرم و پادزهر به منظور ایمن سازی در مقابل سیاه زخم برای تمام مردم آمریکا تولید کند.
پروفسور هنری دانیل (Henry Daniell) می گوید عملی کردن روش او برای واکسن های دیگر و داروهای کمیاب میتواند کمبودهای موجود را رفع کرده قیمت ها را تا هشتاد درصد کاهش دهد و بیماریهای شایع را تحت کنترل در آورد. اغلب واکسن ها با روشهای تخمیر از فرآوردهای مختلف تهیه می شوند که همواره یک مشکل سنتی بوده است.
دانیل میگوید او تنباکو را برای ساختن واکسن و سایر داروهای ممکن انتخاب کرده چرا که تنباکو یک گیاه همیشگی و بارور است و شما می توانید میلیون ها دانه از آن را در هر زمینی پرورش دهید. همچنین بر خلا ف غله و دیگر گیاه هان خوراکی احتمال اينکه یک گياه تنباکو وارد مجموعه مواد غذايي شود وجود ندارد و یا بسیار کم است.
او اضافه می کند که : "این یک فکر بزرگ و انقلابی است."
دکتر دانیل کسی است که بیش از بیست سال تحقیقات بروی تولید محصولات دارویی از روش مهندسی ژنتیک گیاهان کار کرده است و معتقد است که این یک دوره جدید در تکنولوژی است.
او برای تولید واکسن سیاه زخم ژن واکسن را به سلول های کلروفیل گیاه تنباکو تزریق می کند. در آزمایشهای او مشخص شده است موشهایی که با واکسن تولید شده از تنباکو در موسسه ملی سلامت واکسینه شده اند نسبت به حمله سیاه زخم پانزده مرتبه نسبت به قبل کمتر تلفات دادند.
نتایج مطالعات موسسه ملی سلامت (NIH) و وزارت کشاورزی آمریکا در نشریه پزشکی Infection and Immunity (عفونت و مصونیت) در ماه دسامبر سال جاری منتشر شد.
دانیل می گوید واکسن او بطور طبیعی فاقد ترکیب زهردار سیاه زخم است، ترکیبی که در بعضی از انواع واکسن های ارتشی تولید شده با روش سنتی تخمیر وجود دارد.
علاوه بر سیاه زخم، دانیل می گوید او بر روی رفتارجوانه های تنباکو برای بدست آوردن سرم و پادزهر های مشابه در بیماریهایی چون دیابت نوع یک و هپاتیت C، وبا و طاعون نیز کار می کند.
او می گوید در آزمایشهای خود به این نتیجه رسیده است دیابت نوع یک بعد از هشت هفته به موشهایی که با انسولین گیاه تنباکو تغذیه شده اند بازگشت کرده است.
وی همچنین معتقد است که بار روش مشابه می تواند هزینه درمان هپاتیت C را از 40,000 دلار به 20 دلار کاهش دهد.
گام بعدی او برای تهیه واکسن سیاه زخم آزمایش به روی انسان است. دانیل میگوید دیگر فرآورده های درمانی گیاه تنباکو بین 2 تا 5 سال دیگر میتواند به بازار عرضه شود.برچسب ها: تنباکو , خرید تنباکو , گیاه دارویی تنباکو , خاصیت تنمباگکو , خرید تنباکو افغانی , خرید چوب تنباکو , خرید گیاه تنباکو , خرید تنباکو خوانسار ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط