مشخصات اصلی


قیمت: 28000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


کرم فائزه

مشخصات ظاهری قوطی کرم فائزه:

قوطی کرم نیز به شکل کاسه ای و گرد است که درب آن به رنگ بنفش تیره بوده و روی کرم یک برچسب قرمز رنگ چسبیده شده است. نام فائزه به زبان پارسی پاکستانی با رنگ زرد با حاشیه های مشکی بر روی این برچسب درج شده و همچنین نام شرکت بیوتی کریم بر روی آن با رنگ سفید وجود دارد. جعبه کارتنی کرم به رنگ قرمز است که بر روی سر آن حرف اول فائزه به زبان انگلیسی به صورت F با رنگ زرد درج شده است و در کناره های آن توضیحات محصول درج شده است. همچنین تصویر یک زن به ظاهر شرقی بر روی کرم وجود دارد که ممکن است عکس خود شخص تولید کننده کرم باشد. بر روی خود قوطی کرم و جعبه آن علاوه بر درج نام به زبان پاکستانی به زبان انگلیسی هم وجود دارد. بر روی درب قوطی کرم اصلی حرف F به صورت حک شده در وسط آن وجود دارد که با کشیدن انگشت بر روی آن متوجه حک شدگی و کمی برآمدگی لبه های آن خواهید شد.


وش استفاده پیشنهادی برای کرم فائزه:

اسنفاده از این کرم مانند دیگر کرم های پاکستانی تقریبا ساده است، ما روش استفاده مصرف کنندگان را برای شما شرح میدهیم و بکار بردن آن کاملا پیشنهادی است و شما هر طور که تمایل داشته باشید از آن استفاده کنید. این کرم به کرم شب فائزه هم معروف است، به این دلیل که در زمان استفاده نباید به آن آفتاب بخورد در نتیجه شب از آن استفاده میکنند.

برخی از افراد از غروب آفتاب مقداری از کرم را به صورت خود میزنند و در زمان خواب با صابون فائزه میشویند. برخی دیگر قبل از خواب کرم میزنند و صبح بعد از بیدار شدن میشویند. قبل از اینکه از کرم استفاده کنید صورتتان را بشورید تا عاری از مواد آرایشی و... گردد. همچنین کرم را بر روی پوست خود زیاد ماساژ ندهید. در دوره استفاده از این کرم نیاز به هیچ محصول مشابه دیگری نبوده و فقط از این کرم استفاده میشود. همچنین مدت تاثیر گذاری آن بسته به پوستهای مختلف متفاوت بوده برای برخی افراد حتی در پنج روز اول آثار آن مشهود است و برای برخی افراد ممکن است بیش از ده روز به طول بیانجامد. کرم و صابون را همواره با هم استفاده کنید و قبل از زدن کرم به صورت لازم نیست از صابون آن استفاده کنید. در واقع صابون برای شستن کرم استفاده میشود.


افرادی هستند که به طور مداوم از این کرم برای سالیان طولانی است استفاده میکنند، و برخی هم بوده اند که فقط با یکی دو بار استفاده به نتیجه دلخواه خود رسیده اند. جالب است بدانید برخی از خانم ها توانسته اند با کمک این کرم به چهره دلخواه خود دست پیدا کرده و حتی ازدواج کنند و خود ما از این قبیل مشتری ها چند مورد داشته ایم. امیدوار هستیم شما هم با کمک این کرم بتوانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید

همراه با این کرم میتوانید از صابون آرگان یا جینسینگ یا نوباکتر استفاده کنیدبرچسب ها: خرید کرم فایزه اصلی , خرید کرم فایزه اصل , خرید کرم صابون فایزه , خرید صابون فایزه , خرید کرم اصلی کوری , خرید فایزه پاکستانی , خرید کرم گیاهی خوب ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط