تماس با ما 09036552500 کپسول گیاهی سعفه بوعلی دارو مجوز دار ضد جوش

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


آثار درمانی:

آکنه یا جوش یک اختلال پوستی است که معمولا در سنین نوجوانی شروع می شود و تا آخر دوران جوانی ادامه دارد. این بیماری از شایع ترین مشکلات پوستی است که اساس ایجاد آن، اختلال در ترکیب و شدت چربی ترشح شده از غدد چربی و همچنین اختلال در روند و شدت شاخی شدن پوست است.

درکتاب قانون در طب بوعلی سینا آمده است که: سعفه جوشی را گویند که چرک می کند، جوش سعفه در سرآغاز جوشی است دارای خارش، سبک، از هم دور و دارای فاصله که در جاهای مختلف پدید می آید. در درمان سعفه خشک، پاکسازی بدن از خلط صفرایی، خلط سودایی و ماده بلغم شور مزه لازم است.

هلیله، سس صغیر، صبر زرد، سقمونیا در طب سنتی به عنوان مسهل اخلاط ذکر شده اند.

سقمونیا استخراج می شود. این رزین از مسهل های قوی است که در قدیم الایام توسط پزشکان ایرانی و عرب مورد استفاده قرار می گرفته است. سس صغیر یا افتیمون، از این گیاه با توجه به صفات درمانی که دارد برای رفع یبوست های ناشی از ضعف عمل دستگاه هضم و یا کمی ترشح صفرا و همچنین دفع گازهای روده استفاده می شود.

صبر زرد، عبارت است از قطعات نامنظم، به رنگ قهوه ای یا قرمز تیره با بوی خوش و طعم تلخ. برگ این گیاه گوشتی بوده و دارای آب و شیرآبه زرد رنگ و چسبنده است که در اثر فشرده شدن به راحتی از آن جدا می گردد.

چند نوع هلیله وجود دارد: از جمله سیاه و زرد. چنانچه میوه نارس، چیده و خشک شود، رنگ آن تیره و سیاه می شود که در این صورت هلیله سیاه نامیده می شود و به عنوان مسهل، مصرف سنتی دارد.برچسب ها: خرید سعفه , خرید کپسول گیاهی سعفه , خواص کپسول سعفه , خواص کپسول گیاهی سعفه , خواص داروی گیاهی سعفه , خواص سعفه ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط