مشخصات اصلی


قیمت: 30000 تومان

معرفی اجمالی محصول

لاک مغسول بومی کشوری سودان است و از درخت لاک استخراج میشود

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی#لاک مغسول ورقه ای (پولکی )

۷۰ گرمی ۲۵ هزارتومان
برای یکماه مصرف

لاغر کننده قوی
ضد نفخ
ضد کبدچرب
ضد بلغم بدن

🔥طبع خیلی گرم و خشک

لاک مغسول چیست

لاک مغسول یا لاک گیاهی یک محصول گیاهی دارویی می باشد .نام های دیگر آن لاک یا لک نخود، دوس یا دوج است لاک مغسول که از شیره یا صمغ خشک شده گیاهی با نام Anacardiaceae گرفته می شود.این شیره قرمز رنگ یا قهوه‌ای مایل به سرخ تیره است این گیاه به شکل درختچه می باشد و این گیاه در اندونزی، ژاپن و قاره آفریقا مشاهده می گردد.

با شکافی که در تنه و ساقه این درخت ایجاد می گردد، شیره گیاه به صورت مایعی شبیه خامه بیرون می ریزد و در ظرف کاملاً سربسته جمع آوری می گردد و به طوری که در مجاورت هوا و درتماس با نور قرار نگیرد از آن نگهداری می نمایند.

طرز مصرف لاک مغسول

بعد از مصرف لاک مغسول اگر بیمار مقداری راه برود مفید می باشد ، بهترین زمان استفاده صبح زود است ، کمترین میزان مصرف 200 گرم می باشد .

حد متوسط استفاده آن 450 گرم یا حدود نیم کیلو است پس از استفاده از آن حدود 4 تا 6 ساعت بعد می توان غذای روزانه را میل کرد قبل و بعد از استفاده آن بایستی غذای شور و سرخ کرده و

ترشیجات استفاده نکنند از خوردن لبنیات نیز خودداری کنید.طبع لاک گیاهی گرم و خشک می باشد.

http://attari.8n8.ir/upload/picture/photo_2019-01-09_20-03-23.jpg

خواص لاک مغسول

استفاده از لاک مغسول برای سم زدایی و تورم طحال موثر می باشد.

از دیگر خواص درمانی این دارو می‌توان به درمان سل‌های ریوی و سرفه‌های زیاد، بیماری‌های انگلی روده، درمان فلج و ضعف عضلات یاد نمود.

این گیاه ماده بیماری زای مقاوم را به تدریج تجزیه و حل می کند مسهل و باز کننده ، مدر مسکن و آرام کننده حالت التهاب می باشد .

این ماده جهت معالجه قاعدگی نامنظم و یا قطع بدون دلیل قاعدگی مفید می باشد .

از موارد مصرف دیگر این داروی گیاهی مفید جهت سم زدایی و تورم طحال می باشد.

در معالجه بیماری حاد و سوداوی ، التهاب ، مالیخولیا، جذام داءالفیل ، سوزش ‍ ادرار ومشکل کلیه ها و کمک به انجام کار آنها و از بین بردن سنگ و ضد زخم مثانه و زخمهای تازه و کهنه و نور کم

چشم ، استسقا، و ضعف بدن ضد خارش چه از راه گوارش و چه از روش مالیدنی ، مفید است.برچسب ها: لاک مغسول , خرید لاک مغسول , خرید لاک اصلی , لاک اصلی , لاک صمغ , لاک برای لاغری , لاک مغسول دکتر ضیایی ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط