مشخصات اصلی


قیمت: 75000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


خواص درمانی نیل:

  1. اگر دو دهم گرم از آن با داروهای مناسب خورده شود، برای درمان هر نوع سرفه شدید اطفال که از شدت سرفه قی می کنند نافع است.
  2. اگر یک پنجم از گرد آن با داروهای مناسب خورده شود، برای رفع درد سینه و کلیه مفید است، خون ریزی را بند می آورد و برای جلوگیری از اخلاط خونی سینه و درمان زخم های ریه مفید می باشد.
  3. اگر یک پنجم از گرد آن را با سکنجبین مخلوط کنید و بخورید، برای اطفال نافع است.
  4. یک پنجم از گرد آن را با مغز فلوس کوبیده و مخلوط کنید و بخورید. برای رفع استسقا مفید است.
  5. اگر آن را با آب بسایید و بر ناف اطفال بمالید، مانند مسهل عمل می کند و اگر به پشت آلت تناسلی اطفال مالیده شود، ادرار که بند آمده را باز می کند.
  6. ضماد آن برای درمان زخم های بد و التیام جراحت های کهنه نافع است.
  7. اول موضع را با آب بارهنگ و عسل بشویید، بعد محلول نیل که در آب گرم تهیه شده باشد را به موضع بمالید. برای تسکین درد بواسیر موثر است.
  8. آن را در آب حل کنید، بعد پارچه ای به آن آغشته کرده روی موضع ببندید. ضربه خوردگی ناخن را درمان می کند.
  9. آن را در آب جوش حل کنید و آن قدر به هم بزنید تا کف کند، بعد با چاقو یا قاشق کف های آن را بگیرید و بر موضع بمالید و هفت روز هر روز هفت بار این کار را تکرار کنید. رشکا یا اگزمای کودکان را درمان می کند.

تذکر :

مصرف زیادتر از حد مجاز حتی نیم گرم از آن مسموم کننده است و حتما باید طبق نظر پزشک مصرف شود.برچسب ها: خرید نیل بچه , خواص نیل بچه , خرید نیل بچه اصل , خرید نیل , خرید داروی گیاهی نیل , خرید نیل عطاری , خرید نیل آبی , نیل آبی عطاری ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط